Wacker Neuson EW100, Excavator pe roţi | Truck1 ID: 7932636
Găsiți WACKERAccesați anunțurile pentru WACKER
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Wacker Neuson EW100

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Excavator pe roţi Wacker Neuson EW100 nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (20)
Oferte similare:
Wacker Neuson EW 100 Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson EW 100 Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson EW 100 Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson EW 100 Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson EW 100 Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (9)

Wacker Neuson EW 100 Wacker Neuson EW 100

Excavator pe roţi
2014117 CP
România, Borș
Publicat: 2l.

48 000EUR

  • ≈ 957 571 MDL
  • ≈ 55 936 USD
2014117 CP
România, Borș
Formular de contact
WACKER NEUSON EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 1
WACKER NEUSON EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 2
WACKER NEUSON EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 3
WACKER NEUSON EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 4
WACKER NEUSON EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

WACKER NEUSON EW 100

Excavator pe roţi
20223340 oreGreutate proprie: 10373 kg75 CP
Țările de Jos, Wenum-Wiesel

77 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 1 554 058 MDL
  • ≈ 90 779 USD
20223340 oreGreutate proprie: 10373 kg75 CP
Țările de Jos, Wenum-Wiesel
Formular de contact
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (6)

Wacker Neuson EW 100

Excavator pe roţi
20204380 ore
Franța, Lillers

59 000EUR

  • ≈ 1 177 014 MDL
  • ≈ 68 755 USD
20204380 ore
Franța, Lillers
Formular de contact
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (25)

Wacker Neuson EW 100

Excavator pe roţi
201411450 ore
România, Tarcea
Publicat: 1a.

43 000EUR

  • ≈ 857 824 MDL
  • ≈ 50 109 USD
201411450 ore
România, Tarcea
Formular de contact
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)

Wacker Neuson EW100

Excavator pe roţi
20166329 ore
Germania, Plattling
Publicat: 1l.
Solicita pretul
20166329 ore
Germania, Plattling
Formular de contact
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (6)

Wacker Neuson EW100

Excavator pe roţi
20196695 ore
Italia, Sestu
Publicat: 2l. Număr de referință ASM-7734

20 275EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 404 474 MDL
  • ≈ 23 627 USD
20196695 ore
Italia, Sestu
Formular de contact
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson EW 100 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (11)

Wacker Neuson EW 100

Excavator pe roţi
2020
Franța, Béthune
Publicat: 11zile.Număr de referință agora-432060

43 000EUR

Pret fara TVA

Licitaţie
  • ≈ 857 824 MDL
  • ≈ 50 109 USD
2020
Franța, Béthune
Formular de contact
WACKER NEUSON EW 100 Powertilt - Excavator pe roţi: Foto 1
WACKER NEUSON EW 100 Powertilt - Excavator pe roţi: Foto 2
WACKER NEUSON EW 100 Powertilt - Excavator pe roţi: Foto 3
WACKER NEUSON EW 100 Powertilt - Excavator pe roţi: Foto 4
WACKER NEUSON EW 100 Powertilt - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

WACKER NEUSON EW 100 Powertilt

Excavator pe roţi
20213559 oreGreutate proprie: 10373 kg75 CP
Țările de Jos, Wenum-Wiesel

74 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 1 494 210 MDL
  • ≈ 87 283 USD
20213559 oreGreutate proprie: 10373 kg75 CP
Țările de Jos, Wenum-Wiesel
Formular de contact
2014 Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 1
2014 Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 2
2014 Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 3
2014 Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 4
2014 Wacker Neuson EW100 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (50)

2014 Wacker Neuson EW100

Excavator pe roţi
2014
Germania, Dormagen
Publicat: 1l. Număr de referință 200310146
Licitaţie
2014
Germania, Dormagen
Formular de contact
Wacker Neuson NEUSON EW 100 / KOPARKA KOŁOWA / ROTOTIL / KLIMATYZACJA / KAMERA - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson NEUSON EW 100 / KOPARKA KOŁOWA / ROTOTIL / KLIMATYZACJA / KAMERA - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson NEUSON EW 100 / KOPARKA KOŁOWA / ROTOTIL / KLIMATYZACJA / KAMERA - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson NEUSON EW 100 / KOPARKA KOŁOWA / ROTOTIL / KLIMATYZACJA / KAMERA - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson NEUSON EW 100 / KOPARKA KOŁOWA / ROTOTIL / KLIMATYZACJA / KAMERA - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (39)

Wacker Neuson NEUSON EW 100 / KOPARKA KOŁOWA / ROTOTIL / KLIMATYZACJA / KAMERA

Excavator pe roţi
20206984 oreGreutate proprie: 9800 kg75 CP
Ungaria, XVIII. kerület

67 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 1 346 584 MDL
  • ≈ 78 660 USD
20206984 oreGreutate proprie: 9800 kg75 CP
Ungaria, XVIII. kerület
Formular de contact
Wacker Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (14)

Wacker Neuson EW 65

Excavator pe roţi
20174466 ore49 CP
Polonia, Pleszew
Publicat: 14zile.

34 635EUR

  • ≈ 690 947 MDL
  • ≈ 40 361 USD
20174466 ore49 CP
Polonia, Pleszew
WACKER NEUSON EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 1
WACKER NEUSON EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 2
WACKER NEUSON EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 3
WACKER NEUSON EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 4
WACKER NEUSON EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (23)

WACKER NEUSON EW 65

Excavator pe roţi
20176337 oreGreutate proprie: 7254 kg50 CP
Polonia, Paniówki
Publicat: 21zile.

34 360EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 685 461 MDL
  • ≈ 40 041 USD
20176337 oreGreutate proprie: 7254 kg50 CP
Polonia, Paniówki
Formular de contact
WACKER Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 1
WACKER Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 2
WACKER Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 3
WACKER Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 4
WACKER Neuson EW 65 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

WACKER Neuson EW 65

Excavator pe roţi
20184920 oreGreutate proprie: 7290 kg
Austria, Deutsch Goritz
Publicat: 1a. Număr de referință 13336
Solicita pretul
20184920 oreGreutate proprie: 7290 kg
Austria, Deutsch Goritz
Formular de contact
Wacker Neuson EW100 Dismantled: only spare parts - Excavator pe roţi: Foto 1
Wacker Neuson EW100 Dismantled: only spare parts - Excavator pe roţi: Foto 2
Wacker Neuson EW100 Dismantled: only spare parts - Excavator pe roţi: Foto 3
Wacker Neuson EW100 Dismantled: only spare parts - Excavator pe roţi: Foto 4
Wacker Neuson EW100 Dismantled: only spare parts - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (7)

Wacker Neuson EW100 Dismantled: only spare parts

Excavator pe roţi
2016
Suedia, Linköping
Solicita pretul
2016
Suedia, Linköping
Formular de contact
2021 Wacker Neuson EW100 HS Wheel Excavator - Excavator pe roţi: Foto 1
2021 Wacker Neuson EW100 HS Wheel Excavator - Excavator pe roţi: Foto 2
2021 Wacker Neuson EW100 HS Wheel Excavator - Excavator pe roţi: Foto 3
2021 Wacker Neuson EW100 HS Wheel Excavator - Excavator pe roţi: Foto 4
2021 Wacker Neuson EW100 HS Wheel Excavator - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (6)

2021 Wacker Neuson EW100 HS Wheel Excavator

Excavator pe roţi
20211637 ore
Germania, Meppen
Publicat: 6zile.
Licitaţie
20211637 ore
Germania, Meppen
Formular de contact
WACKER NEUSON EW100 Hjulgrävare med massa redskap (136178) - Excavator pe roţi: Foto 1

WACKER NEUSON EW100 Hjulgrävare med massa redskap (136178)

Excavator pe roţi
20158000 ore117 CP
Suedia, Landskrona
Publicat: 1l. Număr de referință M432-4742
Licitaţie
20158000 ore117 CP
Suedia, Landskrona
Formular de contact
WACKER NEUSON EW 100 Mobilbagger / AC/ 49.000 EUR - Excavator pe roţi: Foto 1
WACKER NEUSON EW 100 Mobilbagger / AC/ 49.000 EUR - Excavator pe roţi: Foto 2
WACKER NEUSON EW 100 Mobilbagger / AC/ 49.000 EUR - Excavator pe roţi: Foto 3
WACKER NEUSON EW 100 Mobilbagger / AC/ 49.000 EUR - Excavator pe roţi: Foto 4
WACKER NEUSON EW 100 Mobilbagger / AC/ 49.000 EUR - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (12)

WACKER NEUSON EW 100 Mobilbagger / AC/ 49.000 EUR

Excavator pe roţi
20194676 oreGreutate proprie: 9776 kg75 CP
Germania, Eschweiler
Publicat: 1l.

49 000EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 977 520 MDL
  • ≈ 57 101 USD
20194676 oreGreutate proprie: 9776 kg75 CP
Germania, Eschweiler
Formular de contact
Adresați-vă pentru toate imaginile disponibile

2023 Wacker Neuson EW65

Excavator pe roţi
2023
Regatul Unit, Goole
Publicat: 1zile.Număr de referință 140554189
Licitaţie
2023
Regatul Unit, Goole
Formular de contact
2016 Wacker Neuson EW65 - Excavator pe roţi: Foto 1
2016 Wacker Neuson EW65 - Excavator pe roţi: Foto 2
2016 Wacker Neuson EW65 - Excavator pe roţi: Foto 3
2016 Wacker Neuson EW65 - Excavator pe roţi: Foto 4
2016 Wacker Neuson EW65 - Excavator pe roţi: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (34)

2016 Wacker Neuson EW65

Excavator pe roţi
2016
Germania, Dormagen
Publicat: 7zile.Număr de referință 200313623
Licitaţie
2016
Germania, Dormagen
Formular de contact
2021 Wacker Neuson EW65 - Excavator pe roţi: Foto 1

2021 Wacker Neuson EW65

Excavator pe roţi
2021
Germania, Dormagen
Publicat: 28zile.Număr de referință 200311565
Licitaţie
2021
Germania, Dormagen
Formular de contact

Excavator pe roţi Wacker Neuson EW100

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Excavator pe roţi Wacker Neuson EW100: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Excavator pe roţi Wacker Neuson EW100: Foto 1
See what's in stock now
VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

VIN

WNCE0606CPAL01617
Greutate

10348 kg
Lățime

2440 mm
Locația

Suedia, Tynäsgatan 10 65216 Karlstad
Motor/transmisie
combustibil

diesel
puterea motorului

73 CP
Suplimentar
certificări

CE

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Prin utilizarea acestui site, sunteți de acord cu folosirea cookie-urilor și cu prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal. Aflați mai multe
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Klaravik AB