Wacker Neuson EZ36 (9981) , Mini excavator, 45000 EUR | Truck1 ID: 11114567
Găsiți WACKERAccesați anunțurile pentru WACKER
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Wacker Neuson EZ36 (9981)

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Mini excavator Wacker Neuson EZ36 (9981) nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
Wacker Neuson EZ36 (9981)  - Mini excavator: Foto 1
Wacker Neuson EZ36 (9981)  - Mini excavator: Foto 2
Wacker Neuson EZ36 (9981)  - Mini excavator: Foto 3
Wacker Neuson EZ36 (9981)  - Mini excavator: Foto 4
Wacker Neuson EZ36 (9981)  - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (12)

Wacker Neuson EZ36 (9981)

Mini excavator
2024150 ore
Belgia, Sint-Katelijne-Waver
Publicat: 2zile.

45 000EUR

  • ≈ 900 324 MDL
  • ≈ 51 209 USD
2024150 ore
Belgia, Sint-Katelijne-Waver
Formular de contact
Wacker Neuson EZ 50 3 Steuerkreis Wacker Neuson EZ 50 3 x Steuerkreis - Mini excavator: Foto 1
Wacker Neuson EZ 50 3 Steuerkreis Wacker Neuson EZ 50 3 x Steuerkreis - Mini excavator: Foto 2
Wacker Neuson EZ 50 3 Steuerkreis Wacker Neuson EZ 50 3 x Steuerkreis - Mini excavator: Foto 3
Wacker Neuson EZ 50 3 Steuerkreis Wacker Neuson EZ 50 3 x Steuerkreis - Mini excavator: Foto 4
Wacker Neuson EZ 50 3 Steuerkreis Wacker Neuson EZ 50 3 x Steuerkreis - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

Wacker Neuson EZ 50 3 Steuerkreis Wacker Neuson EZ 50 3 x Steuerkreis

Mini excavator
20211222 ore
Germania, Weinheim

42 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 858 308 MDL
  • ≈ 48 820 USD
20211222 ore
Germania, Weinheim
Formular de contact
Wacker Neuson EZ80 - Mini excavator: Foto 1
Wacker Neuson EZ80 - Mini excavator: Foto 2
Wacker Neuson EZ80 - Mini excavator: Foto 3
Wacker Neuson EZ80 - Mini excavator: Foto 4
Wacker Neuson EZ80 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (14)

Wacker Neuson EZ80

Mini excavator
20163350 ore
Franța, Juvignac
Publicat: 7zile.Număr de referință 421466

42 000EUR

Pret fara TVA

Licitaţie
  • ≈ 840 302 MDL
  • ≈ 47 795 USD
20163350 ore
Franța, Juvignac
Formular de contact
Wacker Neuson EZ36 (9649)  - Mini excavator: Foto 1
Wacker Neuson EZ36 (9649)  - Mini excavator: Foto 2
Wacker Neuson EZ36 (9649)  - Mini excavator: Foto 3
Wacker Neuson EZ36 (9649)  - Mini excavator: Foto 4
Wacker Neuson EZ36 (9649)  - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (17)

Wacker Neuson EZ36 (9649)

Mini excavator
2024650 ore182 CP
Belgia, Sint-Katelijne-Waver
Publicat: 2zile.

38 500EUR

  • ≈ 770 277 MDL
  • ≈ 43 812 USD
2024650 ore182 CP
Belgia, Sint-Katelijne-Waver
Formular de contact
Wacker Neuson EZ 80  - Mini excavator: Foto 1
Wacker Neuson EZ 80  - Mini excavator: Foto 2
Wacker Neuson EZ 80  - Mini excavator: Foto 3
Wacker Neuson EZ 80  - Mini excavator: Foto 4
Wacker Neuson EZ 80  - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (9)

Wacker Neuson EZ 80

Mini excavator
20213 ore
România, Borș
Publicat: 29zile.

49 000EUR

  • ≈ 980 352 MDL
  • ≈ 55 761 USD
20213 ore
România, Borș
Formular de contact
Wacker EZ 17 E - Mini excavator: Foto 1
Wacker EZ 17 E - Mini excavator: Foto 2
Wacker EZ 17 E - Mini excavator: Foto 3
Wacker EZ 17 E - Mini excavator: Foto 4
Wacker EZ 17 E - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

Wacker EZ 17 E

Mini excavator
Noul202214 ore
Noul
Germania, Fulda
Publicat: 29zile.Număr de referință 17969

46 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 938 337 MDL
  • ≈ 53 372 USD
Noul202214 ore
Noul
Germania, Fulda
Formular de contact
Wacker Neuson EZ26 (9921)  - Mini excavator: Foto 1
Wacker Neuson EZ26 (9921)  - Mini excavator: Foto 2
Wacker Neuson EZ26 (9921)  - Mini excavator: Foto 3
Wacker Neuson EZ26 (9921)  - Mini excavator: Foto 4
Wacker Neuson EZ26 (9921)  - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

Wacker Neuson EZ26 (9921)

Mini excavator
2024200 ore
Belgia, Sint-Katelijne-Waver
Publicat: 2zile.

37 500EUR

  • ≈ 750 270 MDL
  • ≈ 42 674 USD
2024200 ore
Belgia, Sint-Katelijne-Waver
Formular de contact
WACKER NEUSON EZ 80 Powertilt - Mini excavator: Foto 1
WACKER NEUSON EZ 80 Powertilt - Mini excavator: Foto 2
WACKER NEUSON EZ 80 Powertilt - Mini excavator: Foto 3
WACKER NEUSON EZ 80 Powertilt - Mini excavator: Foto 4
WACKER NEUSON EZ 80 Powertilt - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (7)

WACKER NEUSON EZ 80 Powertilt

Mini excavator
20221999 oreGreutate proprie: 8397 kg62 CP
Țările de Jos, Apeldoorn
Publicat: 2l. Număr de referință KH10161

51 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 1 038 373 MDL
  • ≈ 59 062 USD
20221999 oreGreutate proprie: 8397 kg62 CP
Țările de Jos, Apeldoorn
Formular de contact
WACKER NEUSON EZ36 - Mini excavator: Foto 1
WACKER NEUSON EZ36 - Mini excavator: Foto 2
WACKER NEUSON EZ36 - Mini excavator: Foto 3
WACKER NEUSON EZ36 - Mini excavator: Foto 4
WACKER NEUSON EZ36 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

WACKER NEUSON EZ36

Mini excavator
2021260 oreGreutate proprie: 3972 kg24 CP
Belgia, Antwerpen
Publicat: 2l. Număr de referință 104

33 900EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 678 244 MDL
  • ≈ 38 578 USD
2021260 oreGreutate proprie: 3972 kg24 CP
Belgia, Antwerpen
Formular de contact
WACKER NEUSON ET90 ET90 A/C - 2 Buckets - Mini excavator: Foto 1
WACKER NEUSON ET90 ET90 A/C - 2 Buckets - Mini excavator: Foto 2
WACKER NEUSON ET90 ET90 A/C - 2 Buckets - Mini excavator: Foto 3
WACKER NEUSON ET90 ET90 A/C - 2 Buckets - Mini excavator: Foto 4
WACKER NEUSON ET90 ET90 A/C - 2 Buckets - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

WACKER NEUSON ET90 ET90 A/C - 2 Buckets

Mini excavator
20212051 ore
Țările de Jos, Veghel
Publicat: 1l. Număr de referință 70318704

42 950EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 859 309 MDL
  • ≈ 48 877 USD
20212051 ore
Țările de Jos, Veghel
Formular de contact

Mini excavator Wacker Neuson EZ36 (9981)

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Mini excavator Wacker Neuson EZ36 (9981): Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Mini excavator Wacker Neuson EZ36 (9981): Foto 1
See what's in stock now
VÂNDUT

45 000EUR

  • ≈ 900 324 MDL
  • ≈ 51 209 USD

27 Martie 2026

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Anul de fabricație

Ore de functionare

150 ore
Greutate cu încărcătura

3791 kg
Hidraulică

Locația

Belgia, Belgien
Motor/transmisie
combustibil

diesel
Suplimentar
carte de service

număr de proprietari anteriori

1
certificări

CE
Ataşamente
ataşamente

Cable bucket, Grading bucket
ataşamente

cupă, cuplare rapidă

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

VÂNDUT

45 000EUR

  • ≈ 900 324 MDL
  • ≈ 51 209 USD

27 Martie 2026

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Trackstore BvbA