KUBOTA U55, Mini excavator, 10984 EUR | Truck1 ID: 11459358
Găsiți KUBOTAAccesați anunțurile pentru KUBOTA
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: KUBOTA U55

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Mini excavator KUBOTA U55 nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 1
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 2
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 3
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 4
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (14)

KUBOTA U55

Mini excavator
2024826 oreSarcină utilă: 5500 kg65 CP
China, Hefei

11 000EUR

  • ≈ 220 079 MDL
  • ≈ 12 517 USD
2024826 oreSarcină utilă: 5500 kg65 CP
China, Hefei
Formular de contact
KUBOTA U55-4 - Mini excavator: Foto 1
KUBOTA U55-4 - Mini excavator: Foto 2
KUBOTA U55-4 - Mini excavator: Foto 3
KUBOTA U55-4 - Mini excavator: Foto 4
KUBOTA U55-4 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (9)

KUBOTA U55-4

Mini excavator
2024786 ore483 CP
China, Songjiang District
Publicat: 17ore.

10 984EUR

  • ≈ 219 759 MDL
  • ≈ 12 499 USD
2024786 ore483 CP
China, Songjiang District
KUBOTA U55-5 - Mini excavator: Foto 1
KUBOTA U55-5 - Mini excavator: Foto 2
KUBOTA U55-5 - Mini excavator: Foto 3
KUBOTA U55-5 - Mini excavator: Foto 4
KUBOTA U55-5 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)

KUBOTA U55-5

Mini excavator
2024526 ore476 CP
China, Songjiang District
Publicat: 8ore.

10 984EUR

  • ≈ 219 759 MDL
  • ≈ 12 499 USD
2024526 ore476 CP
China, Songjiang District
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 1
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 2
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 3
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 4
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

KUBOTA U55

Mini excavator
2024749 oreSarcină utilă: 5500 kg65 CP
China, Hefei

10 900EUR

  • ≈ 218 078 MDL
  • ≈ 12 404 USD
2024749 oreSarcină utilă: 5500 kg65 CP
China, Hefei
Formular de contact
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 1
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 2
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 3
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 4
KUBOTA U55 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (9)

KUBOTA U55

Mini excavator
2024565 oreSarcină utilă: 5000 kg65 CP
China, Hefei
13 500EUR

-20,7%

10 700EUR

  • ≈ 214 077 MDL
  • ≈ 12 176 USD
2024565 oreSarcină utilă: 5000 kg65 CP
China, Hefei
Formular de contact
KUBOTA u35 - Mini excavator: Foto 1
KUBOTA u35 - Mini excavator: Foto 2
KUBOTA u35 - Mini excavator: Foto 3
KUBOTA u35 - Mini excavator: Foto 4
KUBOTA u35 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)

KUBOTA u35

Mini excavator
2024745 ore12 CP
China, Jin Shan Qu
Publicat: 2l.

10 984EUR

  • ≈ 219 759 MDL
  • ≈ 12 499 USD
2024745 ore12 CP
China, Jin Shan Qu
Formular de contact
KUBOTA U48 - Mini excavator: Foto 1
KUBOTA U48 - Mini excavator: Foto 2
KUBOTA U48 - Mini excavator: Foto 3
KUBOTA U48 - Mini excavator: Foto 4
KUBOTA U48 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

KUBOTA U48

Mini excavator
2024512 ore52 CP
China, Songjiang District
Publicat: 9zile.

10 984EUR

  • ≈ 219 759 MDL
  • ≈ 12 499 USD
2024512 ore52 CP
China, Songjiang District
Kubota U35 - Mini excavator: Foto 1
Kubota U35 - Mini excavator: Foto 2
Kubota U35 - Mini excavator: Foto 3
Kubota U35 - Mini excavator: Foto 4
Kubota U35 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (6)

Kubota U35

Mini excavator
2024500 ore381 CP
China, Hefei
Publicat: 1l.

10 991EUR

  • ≈ 219 899 MDL
  • ≈ 12 507 USD
2024500 ore381 CP
China, Hefei
Formular de contact
Kubota U40-5 - Mini excavator: Foto 1
Kubota U40-5 - Mini excavator: Foto 2
Kubota U40-5 - Mini excavator: Foto 3
Kubota U40-5 - Mini excavator: Foto 4
Kubota U40-5 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

Kubota U40-5

Mini excavator
2024210 ore42 CP
China, Songjiang District
Publicat: 16zile.

10 984EUR

  • ≈ 219 759 MDL
  • ≈ 12 499 USD
2024210 ore42 CP
China, Songjiang District
KUBOTA U50-5 - Mini excavator: Foto 1
KUBOTA U50-5 - Mini excavator: Foto 2
KUBOTA U50-5 - Mini excavator: Foto 3
KUBOTA U50-5 - Mini excavator: Foto 4
KUBOTA U50-5 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (9)

KUBOTA U50-5

Mini excavator
2024520 ore404 CP
China, Songjiang District
Publicat: 8ore.

10 984EUR

  • ≈ 219 759 MDL
  • ≈ 12 499 USD
2024520 ore404 CP
China, Songjiang District

Mini excavator KUBOTA U55

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Mini excavator KUBOTA U55: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Mini excavator KUBOTA U55: Foto 1
See what's in stock now
Mașinării grele KUBOTA
4.6
1 de recenzii
VÂNDUT

10 984EUR

  • ≈ 219 759 MDL
  • ≈ 12 499 USD

2 Iulie 2026

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Anul de fabricație

Stare

excelenta
Ore de functionare

869 ore
Greutate

5555 kg
Greutate de exploatare

5650 kg
Capacitate

0.16 m³
Viteză maximă

48 km/h
Locația

China, Kyushu World Trade Center, Songjiang District, Shanghai, China
Motor/transmisie
clasa de emisii

Euro 5
cilindree

2615 cm3
cilindri din motor

4
puterea motorului

476 CP
motor

Kubota V2607-CR-E5, four-cylinder, water-cooled, turbocharged, intercooled, direct injection
Şasiu/Suspensie
latime senile

400 mm
Caroserie
caroserie din material

oțel
pompă

aparat de măsură

bord

cutie de scule

Cabină
tip de cabină

cabină de zi
trapă

lumini de lucru

centuri de siguranță

radio

Suplimentar
număr de proprietari anteriori

1
certificări

CE
Ataşamente
ataşamente

cupă, cuplare rapidă, graifer, ciocan hidraulic

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Mașinării grele KUBOTA
4.6
1 de recenzii
VÂNDUT

10 984EUR

  • ≈ 219 759 MDL
  • ≈ 12 499 USD

2 Iulie 2026

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Shanghai Walila Engineering Machinery Co., Ltd.