Komatsu PC30MR , Mini excavator, 11305 EUR | Truck1 ID: 7913483
Găsiți KOMATSUAccesați anunțurile pentru KOMATSU
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Komatsu PC30MR

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Mini excavator Komatsu PC30MR nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
Komatsu PC30MR - Mini excavator: Foto 1
Komatsu PC30MR - Mini excavator: Foto 2
Komatsu PC30MR - Mini excavator: Foto 3
Komatsu PC30MR - Mini excavator: Foto 4
Komatsu PC30MR - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (11)

Komatsu PC30MR

Mini excavator
20201096 oreGreutate proprie: 3120 kgSarcină utilă: 3000 kg28 CP
China, Dianbu

11 500EUR

  • ≈ 231 674 MDL
  • ≈ 13 157 USD
20201096 oreGreutate proprie: 3120 kgSarcină utilă: 3000 kg28 CP
China, Dianbu
KOMATSU PC30MR - Mini excavator: Foto 1
KOMATSU PC30MR - Mini excavator: Foto 2
KOMATSU PC30MR - Mini excavator: Foto 3
KOMATSU PC30MR - Mini excavator: Foto 4
KOMATSU PC30MR - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)

KOMATSU PC30MR

Mini excavator
2024518 oreSarcină utilă: 3000 kg28 CP
China, Hefei

11 500EUR

  • ≈ 231 674 MDL
  • ≈ 13 157 USD
2024518 oreSarcină utilă: 3000 kg28 CP
China, Hefei
Formular de contact
Komatsu PC20MR - Mini excavator: Foto 1
Komatsu PC20MR - Mini excavator: Foto 2
Komatsu PC20MR - Mini excavator: Foto 3
Komatsu PC20MR - Mini excavator: Foto 4
Komatsu PC20MR - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (9)

Komatsu PC20MR

Mini excavator
20171200 ore28 CP
China, Dianbu

11 000EUR

  • ≈ 221 601 MDL
  • ≈ 12 585 USD
20171200 ore28 CP
China, Dianbu
KOMATSU PC30MR-3 - Mini excavator: Foto 1
KOMATSU PC30MR-3 - Mini excavator: Foto 2
KOMATSU PC30MR-3 - Mini excavator: Foto 3
KOMATSU PC30MR-3 - Mini excavator: Foto 4
KOMATSU PC30MR-3 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)

KOMATSU PC30MR-3

Mini excavator
202439 CP
China, Songjiang District
Publicat: 1l.

11 000EUR

  • ≈ 221 601 MDL
  • ≈ 12 585 USD
202439 CP
China, Songjiang District
KOMATSU PC35MR-2 - Mini excavator: Foto 1
KOMATSU PC35MR-2 - Mini excavator: Foto 2
KOMATSU PC35MR-2 - Mini excavator: Foto 3
KOMATSU PC35MR-2 - Mini excavator: Foto 4
KOMATSU PC35MR-2 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (6)

KOMATSU PC35MR-2

Mini excavator
2022937 ore27 CP
China, Song Jiang Qu
Publicat: 1l. Număr de referință J-034

11 363EUR

  • ≈ 228 914 MDL
  • ≈ 13 000 USD
2022937 ore27 CP
China, Song Jiang Qu
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 1
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 2
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 3
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 4
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

KOMATSU PC40MR

Mini excavator
2025598 ore
China, Kowloon
Publicat: 1l.

11 500EUR

  • ≈ 231 674 MDL
  • ≈ 13 157 USD
2025598 ore
China, Kowloon
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 1
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 2
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 3
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 4
KOMATSU PC40MR - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

KOMATSU PC40MR

Mini excavator
2021968 ore38 CP
China, Dianbu

11 500EUR

  • ≈ 231 674 MDL
  • ≈ 13 157 USD
2021968 ore38 CP
China, Dianbu
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 1
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 2
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 3
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 4
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (26)

KOMATSU PC35MR

Mini excavator
2024486 ore25 CP
China, -
Publicat: 26zile.

11 500EUR

  • ≈ 231 674 MDL
  • ≈ 13 157 USD
2024486 ore25 CP
China, -
Komatsu PC50MR - Mini excavator: Foto 1
Komatsu PC50MR - Mini excavator: Foto 2
Komatsu PC50MR - Mini excavator: Foto 3
Komatsu PC50MR - Mini excavator: Foto 4
Komatsu PC50MR - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (6)

Komatsu PC50MR

Mini excavator
Greutate proprie: 5040 kg40 CP
China, Meiyuan Xincun

10 986EUR

  • ≈ 221 319 MDL
  • ≈ 12 569 USD
Greutate proprie: 5040 kg40 CP
China, Meiyuan Xincun
Formular de contact
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 1
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 2
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 3
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 4
KOMATSU PC35MR - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (10)

KOMATSU PC35MR

Mini excavator
2024627 oreSarcină utilă: 3500 kg29 CP
China, Hefei

11 600EUR

  • ≈ 233 688 MDL
  • ≈ 13 272 USD
2024627 oreSarcină utilă: 3500 kg29 CP
China, Hefei
Formular de contact

Mini excavator Komatsu PC30MR

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Mini excavator Komatsu PC30MR: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Mini excavator Komatsu PC30MR: Foto 1
See what's in stock now
Mașinării grele KOMATSU
4.2
1 de recenzii
VÂNDUT

11 305EUR

  • ≈ 227 746 MDL
  • ≈ 12 934 USD

3 Noviembrie 2023

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Anul de fabricație

Inspecție tehnică

Last: YES
Locația

China, China
Suplimentar
carte de service

număr de proprietari anteriori

1

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Mașinării grele KOMATSU
4.2
1 de recenzii
VÂNDUT

11 305EUR

  • ≈ 227 746 MDL
  • ≈ 12 934 USD

3 Noviembrie 2023

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED