Cat 301.8-05A, Mini excavator, 19900 EUR | Truck1 ID: 10208052
Găsiți CATERPILLAR 301.8Accesați anunțurile pentru CATERPILLAR 301.8
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Cat 301.8-05A

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Mini excavator Cat 301.8-05A nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (23)

Cat 301.8-05A

Mini excavator
20213142 ore22 CP
Germania, Nimburg
Publicat: 16zile.Număr de referință H8X04509

19 900EUR

  • ≈ 400 485 MDL
  • ≈ 22 743 USD
20213142 ore22 CP
Germania, Nimburg
Formular de contact
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

Cat 301.8-05A

Mini excavator
20221386 ore22 CP
Germania, Glinde
Publicat: 2l. Număr de referință H8X06581

19 900EUR

  • ≈ 400 485 MDL
  • ≈ 22 743 USD
20221386 ore22 CP
Germania, Glinde
Formular de contact
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (38)

Cat 301.8-05A

Mini excavator
20211850 ore22 CP
Germania, -
Publicat: 1l. Număr de referință H8X05009

19 900EUR

  • ≈ 400 485 MDL
  • ≈ 22 743 USD
20211850 ore22 CP
Germania, -
Formular de contact
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (11)

Cat 301.8-05A

Mini excavator
20212322 ore22 CP
Germania, Mülheim
Publicat: 1l. Număr de referință H8X05402

19 900EUR

  • ≈ 400 485 MDL
  • ≈ 22 743 USD
20212322 ore22 CP
Germania, Mülheim
Formular de contact
Adresați-vă pentru toate imaginile disponibile

Cat 301.8-05A

Mini excavator
20202209 ore22 CP
Germania, Mülheim
Publicat: 1l. Număr de referință H8X03549

18 950EUR

  • ≈ 381 366 MDL
  • ≈ 21 657 USD
20202209 ore22 CP
Germania, Mülheim
Formular de contact
Cat 301.8 - A/C! - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8 - A/C! - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8 - A/C! - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8 - A/C! - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8 - A/C! - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

Cat 301.8 - A/C!

Mini excavator
20202340 oreGreutate proprie: 2000 kg
Țările de Jos, Wijdewormer
Publicat: 5zile.

19 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 392 435 MDL
  • ≈ 22 286 USD
20202340 oreGreutate proprie: 2000 kg
Țările de Jos, Wijdewormer
Formular de contact
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (23)

Cat 301.8-05A

Mini excavator
20192039 ore22 CP
Germania, Osterrönfeld
Publicat: 1l. Număr de referință H8X00922

18 900EUR

  • ≈ 380 360 MDL
  • ≈ 21 600 USD
20192039 ore22 CP
Germania, Osterrönfeld
Formular de contact
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8-05A - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (22)

Cat 301.8-05A

Mini excavator
20211430 ore22 CP
Germania, Frauenaurach
Publicat: 1l. Număr de referință H8X04709

21 500EUR

  • ≈ 432 685 MDL
  • ≈ 24 572 USD
20211430 ore22 CP
Germania, Frauenaurach
Formular de contact
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

Cat 301.8

Mini excavator
20212594 oreGreutate proprie: 2000 kg22 CP
Țările de Jos, Venlo
Publicat: 7zile.Număr de referință 212446

19 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 392 435 MDL
  • ≈ 22 286 USD
20212594 oreGreutate proprie: 2000 kg22 CP
Țările de Jos, Venlo
Formular de contact
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 1
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 2
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 3
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 4
Cat 301.8 - Mini excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

Cat 301.8

Mini excavator
20211350 oreGreutate proprie: 2000 kg22 CP
Țările de Jos, Wijdewormer
Publicat: 2zile.

19 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 392 435 MDL
  • ≈ 22 286 USD
20211350 oreGreutate proprie: 2000 kg22 CP
Țările de Jos, Wijdewormer
Formular de contact

Mini excavator Cat 301.8-05A

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Mini excavator Cat 301.8-05A: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Mini excavator Cat 301.8-05A: Foto 1
See what's in stock now
Mașinării grele CATERPILLAR
4.6
2 de recenzii
VÂNDUT

19 900EUR

  • ≈ 400 485 MDL
  • ≈ 22 743 USD

3 Martie 2026

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Model

Număr de referință

H8X03540
Anul de fabricație

VIN

H8X03540
Ore de functionare

1404 ore
Greutate de exploatare

1900 kg
Capacitate

0.1 m³
Locația

Germania, Biedenkamp 2, Glinde, DE-21509
Motor/transmisie
puterea motorului

22 CP

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Mașinării grele CATERPILLAR
4.6
2 de recenzii
VÂNDUT

19 900EUR

  • ≈ 400 485 MDL
  • ≈ 22 743 USD

3 Martie 2026

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Zeppelin Baumaschinen GmbH