Deschideți catalogulAcest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Sticksåg Black & Decker BDCJS18N-XJ 18V
Postați un anunț de căutareUtan batteri och laddare.
Sticksåg på 18V med variabel hastighet, slaglängd på 19 mm med upp till 2500 slag/min, geringssågning vid 0, 22,5 eller 45° och ett sågdjup i trä på 55 mm. Utrustad med låsbar strömbrytare för ökad komfort vid längre användning och splitterskydd för extra säkerhet.
Tekniska data:
Slagtal 0 - 2500 /min
Geringssågning 0, 22.5 or 45 °
Max. sågning Trä: 55 mm
Metall: 8 mm
Aluminium: 20 mm
Slaglängd 19 mm
Ljudtryck 84,5 dB(A)
Ljudeffekt 95,5 dB(A))
Vibration 6 m/s²
Sticksåg Black & Decker BDCJS18N-XJ 18V
Availability: in stock
Condition: used
Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.
The seller didn't indicate the price
Do you want to know prices for the similar offers?