Cat 775E, Camion minier, 97500 EUR | Truck1 ID: 11404254
Găsiți CATERPILLARAccesați anunțurile pentru CATERPILLAR
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Cat 775E

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Camion minier Cat 775E nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (14)
Oferte similare:
Cat 775E - Camion minier: Foto 1
Cat 775E - Camion minier: Foto 2
Cat 775E - Camion minier: Foto 3
Cat 775E - Camion minier: Foto 4
Cat 775E - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

Cat 775E

Camion minier
200527722 oreGreutate proprie: 45000 kg
Țările de Jos, Venlo
Publicat: 14zile.Număr de referință 211787

97 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 1 965 297 MDL
  • ≈ 113 847 USD
200527722 oreGreutate proprie: 45000 kg
Țările de Jos, Venlo
Formular de contact
CAT 775E - Camion minier: Foto 1
CAT 775E - Camion minier: Foto 2
CAT 775E - Camion minier: Foto 3
CAT 775E - Camion minier: Foto 4
CAT 775E - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (25)

CAT 775E

Camion minier
200524641 ore
Iordania, Dubai
Publicat: 7zile.Număr de referință CAT0775EEBEC00680

64 295EUR

Licitaţie
  • ≈ 1 295 987 MDL
  • ≈ 75 075 USD
200524641 ore
Iordania, Dubai
Formular de contact
CAT 775D - Camion minier: Foto 1
CAT 775D - Camion minier: Foto 2
CAT 775D - Camion minier: Foto 3
CAT 775D - Camion minier: Foto 4
CAT 775D - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (26)

CAT 775D

Camion minier
199951365 ore
Iordania, Dubai
Publicat: 7zile.Număr de referință 8AS00203

51 436EUR

Licitaţie
  • ≈ 1 036 790 MDL
  • ≈ 60 060 USD
199951365 ore
Iordania, Dubai
Formular de contact
CAT 773E - Camion minier: Foto 1
CAT 773E - Camion minier: Foto 2
CAT 773E - Camion minier: Foto 3
CAT 773E - Camion minier: Foto 4
CAT 773E - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (50)

CAT 773E

Camion minier
200341244 ore
Os Emirados Árabes Unidos, Mena Jabal Ali
Publicat: 15zile.Număr de referință CAT0773EKBDA00428

64 295EUR

Licitaţie
  • ≈ 1 295 987 MDL
  • ≈ 75 075 USD
200341244 ore
Os Emirados Árabes Unidos, Mena Jabal Ali
Formular de contact
CAT 773E - Camion minier: Foto 1
CAT 773E - Camion minier: Foto 2
CAT 773E - Camion minier: Foto 3
CAT 773E - Camion minier: Foto 4
CAT 773E - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (25)

CAT 773E

Camion minier
201132157 ore
Iordania, Dubai
Publicat: 7zile.Număr de referință CAT0773ETASK00312

64 295EUR

Licitaţie
  • ≈ 1 295 987 MDL
  • ≈ 75 075 USD
201132157 ore
Iordania, Dubai
Formular de contact
CAT 775G - Camion minier: Foto 1
CAT 775G - Camion minier: Foto 2
CAT 775G - Camion minier: Foto 3
CAT 775G - Camion minier: Foto 4
CAT 775G - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

CAT 775G

Camion minier
20234791 ore
Franța, Vendargues
Publicat: 22zile.Număr de referință MJS02498

690 000EUR

  • ≈ 13 908 261 MDL
  • ≈ 805 692 USD
20234791 ore
Franța, Vendargues
Formular de contact
CAT 775 D - Camion minier: Foto 1
CAT 775 D - Camion minier: Foto 2
CAT 775 D - Camion minier: Foto 3
CAT 775 D - Camion minier: Foto 4
CAT 775 D - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (15)

CAT 775 D

Camion minier
200253400 oreSarcină utilă: 62600 kg736 CP
Suedia, Bro
Solicita pretul
200253400 oreSarcină utilă: 62600 kg736 CP
Suedia, Bro
Formular de contact
CAT 775 G - Camion minier: Foto 1
CAT 775 G - Camion minier: Foto 2
CAT 775 G - Camion minier: Foto 3

CAT 775 G

Camion minier
20216800 ore
Suedia, Limhamn
Publicat: 8zile.
Solicita pretul
20216800 ore
Suedia, Limhamn
Formular de contact
CAT 775 G - Camion minier: Foto 1
CAT 775 G - Camion minier: Foto 2
CAT 775 G - Camion minier: Foto 3

CAT 775 G

Camion minier
20217200 ore
Suedia, Limhamn
Publicat: 8zile.
Solicita pretul
20217200 ore
Suedia, Limhamn
Formular de contact
Caterpillar 775E - Camion minier: Foto 1
Caterpillar 775E - Camion minier: Foto 2
Caterpillar 775E - Camion minier: Foto 3
Caterpillar 775E - Camion minier: Foto 4
Caterpillar 775E - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (15)

Caterpillar 775E

Camion minier
200724490 ore
Luxemburg, Rumelange
Solicita pretul
200724490 ore
Luxemburg, Rumelange
Formular de contact
CAT 775 G - Camion minier: Foto 1
CAT 775 G - Camion minier: Foto 2

CAT 775 G

Camion minier
201713684 oreSarcină utilă: 71000 kg840 CP
Țările de Jos, Ritthem
Publicat: 28zile.Număr de referință JRT-0990
Solicita pretul
201713684 oreSarcină utilă: 71000 kg840 CP
Țările de Jos, Ritthem
Formular de contact
CAT 775D - Camion minier: Foto 1
CAT 775D - Camion minier: Foto 2
CAT 775D - Camion minier: Foto 3
CAT 775D - Camion minier: Foto 4
CAT 775D - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (15)

CAT 775D

Camion minier
201120000 oreSarcină utilă: 62700 kg
Germania, Sindelfingen
Publicat: 14zile.Număr de referință 1930266
Solicita pretul
201120000 oreSarcină utilă: 62700 kg
Germania, Sindelfingen
Formular de contact
CAT 775 G - Camion minier: Foto 1
CAT 775 G - Camion minier: Foto 2
CAT 775 G - Camion minier: Foto 3
CAT 775 G - Camion minier: Foto 4
CAT 775 G - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (5)

CAT 775 G

Camion minier
20207819 ore836 CP
Germania, Hüfingen
Publicat: 2l.
Solicita pretul
20207819 ore836 CP
Germania, Hüfingen
Formular de contact
CAT 775B - Camion minier: Foto 1
CAT 775B - Camion minier: Foto 2
CAT 775B - Camion minier: Foto 3
CAT 775B - Camion minier: Foto 4
CAT 775B - Camion minier: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (17)

CAT 775B

Camion minier
20099880 oreSarcină utilă: 60000 kg
Germania, Sindelfingen
Publicat: 6ore. Număr de referință 1930265
Solicita pretul
20099880 oreSarcină utilă: 60000 kg
Germania, Sindelfingen
Formular de contact

Camion minier Cat 775E

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Camion minier Cat 775E: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Camion minier Cat 775E: Foto 1
See what's in stock now
Mașinării grele CATERPILLAR
4.6
2 de recenzii
VÂNDUT

97 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 1 965 297 MDL
  • ≈ 113 847 USD

16 Iunie 2026

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Număr de referință

211787
Anul de fabricație

Ore de functionare

27722 ore
Greutate proprie

45000 kg
Locația

Caroserie
lungime de încărcare

10 mm

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Mașinării grele CATERPILLAR
4.6
2 de recenzii
VÂNDUT

97 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 1 965 297 MDL
  • ≈ 113 847 USD

16 Iunie 2026

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Prin utilizarea acestui site, sunteți de acord cu folosirea cookie-urilor și cu prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal. Aflați mai multe
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Smitma B.V.