DAF XF 440, Cap tractor | Truck1 ID: 7873241
Găsiți DAF XF 440Accesați anunțurile pentru DAF XF 440
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: DAF XF 440

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Cap tractor DAF XF 440 nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (19)

DAF XF 440

Cap tractor
2016723000 km4x2Euro 6598 CPSarcină utilă: 12623 kgGreutate cu încărcătura: 20500 kg
Belgia, Zundert

12 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 250 090 MDL
  • ≈ 14 224 USD
2016723000 km4x2Euro 6598 CPSarcină utilă: 12623 kgGreutate cu încărcătura: 20500 kg
Belgia, Zundert
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (17)

DAF XF 440

Cap tractor
2016544679 km4x2Euro 6440 CP
Belgia, Zundert

12 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 250 090 MDL
  • ≈ 14 224 USD
2016544679 km4x2Euro 6440 CP
Belgia, Zundert
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

DAF XF 440

Cap tractor
2016648836 km4x2Euro 6
Belgia, Zundert

12 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 250 090 MDL
  • ≈ 14 224 USD
2016648836 km4x2Euro 6
Belgia, Zundert
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (19)

DAF XF 440

Cap tractor
2016638548 km4x2Euro 6
Belgia, Zundert

12 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 250 090 MDL
  • ≈ 14 224 USD
2016638548 km4x2Euro 6
Belgia, Zundert
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

DAF XF 440

Cap tractor
2016804000 km4x2Euro 6
Belgia, Hoogstraten

12 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 250 090 MDL
  • ≈ 14 224 USD
2016804000 km4x2Euro 6
Belgia, Hoogstraten
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

DAF XF 440

Cap tractor
2016852000 km4x2Euro 6440 CPSarcină utilă: 12633 kgGreutate cu încărcătura: 20500 kg
Belgia, Zundert

12 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 250 090 MDL
  • ≈ 14 224 USD
2016852000 km4x2Euro 6440 CPSarcină utilă: 12633 kgGreutate cu încărcătura: 20500 kg
Belgia, Zundert
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

DAF XF 440

Cap tractor
2016781527 km4x2Euro 6440 CP
Belgia, Hoogstraten

12 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 250 090 MDL
  • ≈ 14 224 USD
2016781527 km4x2Euro 6440 CP
Belgia, Hoogstraten
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (12)

DAF XF 440

Cap tractor
2016592627 km4x2Euro 6440 CP
Belgia, -
Publicat: 1l. Număr de referință 26040596

12 850EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 257 092 MDL
  • ≈ 14 623 USD
2016592627 km4x2Euro 6440 CP
Belgia, -
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (11)

DAF XF 440

Cap tractor
2016577200 km4x2Euro 6440 CP
Belgia, -
Publicat: 1l. Număr de referință 26040595

12 850EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 257 092 MDL
  • ≈ 14 623 USD
2016577200 km4x2Euro 6440 CP
Belgia, -
Formular de contact
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 1
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 2
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 3
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 4
DAF XF 440 - Cap tractor: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (15)

DAF XF 440

Cap tractor
2016648911 km4x2Euro 6440 CPSarcină utilă: 12608 kgGreutate cu încărcătura: 20500 kg
Belgia, Hoogstraten

12 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 250 090 MDL
  • ≈ 14 224 USD
2016648911 km4x2Euro 6440 CPSarcină utilă: 12608 kgGreutate cu încărcătura: 20500 kg
Belgia, Hoogstraten
Formular de contact

Cap tractor DAF XF 440

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Cap tractor DAF XF 440: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Cap tractor DAF XF 440: Foto 1
See what's in stock now
Vehicule comerciale DAF
4.65
4 de recenzii
VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Model

Număr de referință

2343
Anul de fabricație

Kilometraj

781527 km
Stare

buna
Data primei înmatriculări

23.03.2016
Greutate proprie

7597 kg
Lungime

6160 mm
Lățime

2550 mm
Culoare

galben
Locația

Belgia, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Motor/transmisie
clasa de emisii

combustibil

diesel
cilindree

10837 cm3
cilindri din motor

6
puterea motorului

435 CP
cutie de viteze

transmisie

Automatikgetriebe
ASR

frînă de motor

Şasiu/Suspensie
suspensie

pneumatică
configuraţiile punţilor

numărul de axe

2-ax
ampatament

3800 mm
ungere centrală

ABS

EBS

spoileruri

Caroserie
cutie de scule

Cabină
tip de cabină

cabină de dormit
spoiler de tejadilho

faruri anticeata

parasolar

geamuri electrice

inchidere centralizata

încălzitor

încălzitor de parcare

cruise control

radio

CD

frigider

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Vehicule comerciale DAF
4.65
4 de recenzii
VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Alte serii de Cap tractoare DAF

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A