Ford Transit, Microbuz | Truck1 ID: 576508
Găsiți FORD TransitAccesați anunțurile pentru FORD Transit
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Ford Transit

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Microbuz Ford Transit nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
Bundle di 4 mezzi Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Ford - Transit Tourneo - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Bundle di 4 mezzi Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Ford - Transit Tourneo - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Bundle di 4 mezzi Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Ford - Transit Tourneo - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Bundle di 4 mezzi Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Ford - Transit Tourneo - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Bundle di 4 mezzi Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Ford - Transit Tourneo - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

Bundle di 4 mezzi Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Tourneo Ford - Transit Ford - Transit Tourneo

Microbuz, Transport persoane
Italia, Zona Industriale Via Per Bizzarone
Solicita pretul
Italia, Zona Industriale Via Per Bizzarone
Formular de contact
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

Ford Transit

Microbuz, Transport persoane
495013 kmEuro 3Numărul de locuri: 6
Italia, Noci
Solicita pretul
495013 kmEuro 3Numărul de locuri: 6
Italia, Noci
Formular de contact
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (50)

Ford Transit

Microbuz, Transport persoane
402320 kmEuro 6Numărul de locuri: 17
Italia, Castellino del Biferno
Solicita pretul
402320 kmEuro 6Numărul de locuri: 17
Italia, Castellino del Biferno
Formular de contact
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (50)

Ford Transit

Microbuz, Transport persoane
150000 kmEuro 6Numărul de locuri: 8
Italia, San Nicola Manfredi
Solicita pretul
150000 kmEuro 6Numărul de locuri: 8
Italia, San Nicola Manfredi
Formular de contact
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

Ford Transit

Microbuz, Transport persoane
238000 km
Lituania, Kedainiai
Publicat: 1l.

5 808EUR

  • ≈ 116 885 MDL
  • ≈ 6 637 USD
238000 km
Lituania, Kedainiai
Formular de contact
FORD TRANSIT - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
FORD TRANSIT - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
FORD TRANSIT - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
FORD TRANSIT - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
FORD TRANSIT - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

FORD TRANSIT

Microbuz, Transport persoane
2021288000 kmEuro 6Numărul de locuri: 18
Polonia, Stare Miasto

24 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 493 060 MDL
  • ≈ 28 000 USD
2021288000 kmEuro 6Numărul de locuri: 18
Polonia, Stare Miasto
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (20)

Ford Transit

Microbuz, Transport persoane
201771295 kmEuro 6Numărul de locuri: 27
Italia, Noci
Solicita pretul
201771295 kmEuro 6Numărul de locuri: 27
Italia, Noci
Formular de contact
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (36)

Ford Transit

Microbuz, Transport persoane
2021160000 kmNumărul de locuri: 9
Polonia, Goślinowo
Publicat: 3zile.

23 298EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 468 869 MDL
  • ≈ 26 627 USD
2021160000 kmNumărul de locuri: 9
Polonia, Goślinowo
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (25)

Ford Transit

Microbuz, Transport persoane
2017324961 km
Polonia, Urszulin
Publicat: 28zile.

16 286EUR

Pret fara TVA

Închiriere
  • ≈ 327 754 MDL
  • ≈ 18 613 USD
2017324961 km
Polonia, Urszulin
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 1
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 2
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 3
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 4
Ford Transit - Microbuz, Transport persoane: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

Ford Transit

Microbuz, Transport persoane
201586800 kmEuro 6
Norvegia, Fosser
Publicat: 4zile.

20 338EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 409 300 MDL
  • ≈ 23 244 USD
201586800 kmEuro 6
Norvegia, Fosser
Formular de contact

Microbuz, Transport persoane Ford Transit

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Microbuz, Transport persoane Ford Transit: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Microbuz, Transport persoane Ford Transit: Foto 1
See what's in stock now
VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Marca

Model

Kilometraj

126345 km
Locația

Lituania, Savanorių pr. 247, Vilnius LT-02300, Lithuania
Motor/transmisie
cilindree

2000 cm3

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

VÂNDUT

The seller didn't indicate the price

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - HML UAB