Verachtert CW20, Cupă, 2350 EUR pe Truck1, ID: 10822080
Găsiți VERACHTERTAccesați anunțurile pentru VERACHTERT
Anunțul in arhiva

Acest anunt este sters din baza noastră de date. Puteti comanda: Verachtert CW20

Postați un anunț de căutare
Deschideți catalogul
Anunțul Cupă Verachtert CW20 nu mai este disponibil, dar am găsit oferte similare (10)
Oferte similare:
Verachtert CW30 / CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 1
Verachtert CW30 / CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 2
Verachtert CW30 / CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 3
Verachtert CW30 / CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 4
Verachtert CW30 / CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (16)

Verachtert CW30 / CW40

Cupă pentru Utilaje constructii
Țările de Jos, Venlo
Publicat: 9zile.Număr de referință 909017

2 300EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 46 016 MDL
  • ≈ 2 617 USD
Țările de Jos, Venlo
Formular de contact
Smitma CW30 1.20m - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 1
Smitma CW30 1.20m - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 2
Smitma CW30 1.20m - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 3
Smitma CW30 1.20m - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 4
Smitma CW30 1.20m - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

Smitma CW30 1.20m

Cupă pentru Utilaje constructii
Noul2026
Noul
Țările de Jos, Venlo
Publicat: 8zile.Număr de referință 903601

2 350EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 47 016 MDL
  • ≈ 2 674 USD
Noul2026
Noul
Țările de Jos, Venlo
Formular de contact
Verachtert CW20S - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 1
Verachtert CW20S - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 2
Verachtert CW20S - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 3
Verachtert CW20S - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 4
Verachtert CW20S - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

Verachtert CW20S

Cupă pentru Utilaje constructii
2020
Țările de Jos, Venlo
Publicat: 9zile.Număr de referință 909020

2 100EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 42 015 MDL
  • ≈ 2 389 USD
2020
Țările de Jos, Venlo
Formular de contact
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 1
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 2
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 3
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 4
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (7)

Smitma CW40 1.20m 18-23t

Cupă pentru Utilaje constructii
Noul2026
Noul
Țările de Jos, Venlo
Publicat: 8zile.Număr de referință 904179

2 350EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 47 016 MDL
  • ≈ 2 674 USD
Noul2026
Noul
Țările de Jos, Venlo
Formular de contact
Verachtert NG-5-90-220 CW45 - Cupă: Foto 1
Verachtert NG-5-90-220 CW45 - Cupă: Foto 2
Verachtert NG-5-90-220 CW45 - Cupă: Foto 3
Verachtert NG-5-90-220 CW45 - Cupă: Foto 4
Verachtert NG-5-90-220 CW45 - Cupă: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (9)

Verachtert NG-5-90-220 CW45

Cupă
2011
Țările de Jos, Velddriel

2 500EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 50 018 MDL
  • ≈ 2 844 USD
2011
Țările de Jos, Velddriel
Formular de contact
Tieflöffel 150 cm mit Verachtert CW20 CW30 CW40 Aufnahme  - Cupă: Foto 1
Tieflöffel 150 cm mit Verachtert CW20 CW30 CW40 Aufnahme  - Cupă: Foto 2
Tieflöffel 150 cm mit Verachtert CW20 CW30 CW40 Aufnahme  - Cupă: Foto 3
Tieflöffel 150 cm mit Verachtert CW20 CW30 CW40 Aufnahme  - Cupă: Foto 4
Tieflöffel 150 cm mit Verachtert CW20 CW30 CW40 Aufnahme  - Cupă: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

1 900EUR

  • ≈ 38 013 MDL
  • ≈ 2 162 USD
Austria, Brunn an der Wild
Formular de contact
VERACHTERT CW40 - Cupă pentru Excavator: Foto 1
VERACHTERT CW40 - Cupă pentru Excavator: Foto 2
VERACHTERT CW40 - Cupă pentru Excavator: Foto 3
VERACHTERT CW40 - Cupă pentru Excavator: Foto 4
VERACHTERT CW40 - Cupă pentru Excavator: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (8)

VERACHTERT CW40

Cupă pentru Excavator
Potrivit pentru modele: 20-30t
Letonia, Jurmala

1 900EUR

  • ≈ 38 013 MDL
  • ≈ 2 162 USD
Potrivit pentru modele: 20-30t
Letonia, Jurmala
Formular de contact
Verachtert CW20 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 1
Verachtert CW20 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 2
Verachtert CW20 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 3
Verachtert CW20 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 4
Verachtert CW20 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (13)

Verachtert CW20

Cupă pentru Utilaje constructii
Țările de Jos, Venlo
Publicat: 9zile.Număr de referință 908502

1 600EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 32 011 MDL
  • ≈ 1 820 USD
Țările de Jos, Venlo
Formular de contact
Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 1
Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 2
Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 3
Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 4
Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (14)

Verachtert CW40

Cupă pentru Utilaje constructii
Țările de Jos, Venlo
Publicat: 9zile.Număr de referință 908981

3 250EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 65 023 MDL
  • ≈ 3 698 USD
Țările de Jos, Venlo
Formular de contact
Hydrauliczna łyżka skarpowa 230 cm skarpówka złącze Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 1
Hydrauliczna łyżka skarpowa 230 cm skarpówka złącze Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 2
Hydrauliczna łyżka skarpowa 230 cm skarpówka złącze Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 3
Hydrauliczna łyżka skarpowa 230 cm skarpówka złącze Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 4
Hydrauliczna łyżka skarpowa 230 cm skarpówka złącze Verachtert CW40 - Cupă pentru Utilaje constructii: Foto 5
Vedeți toate fotografiile (12)

Hydrauliczna łyżka skarpowa 230 cm skarpówka złącze Verachtert CW40

Cupă pentru Utilaje constructii
Polonia, Sochaczew
Publicat: 1a.

2 911EUR

  • ≈ 58 240 MDL
  • ≈ 3 312 USD
Polonia, Sochaczew

Cupă nou pentru Utilaje constructii Verachtert CW20

Vezi similare
Hmm, se pare că articolul este vândut
Cupă pentru Utilaje constructii nou Verachtert CW20: Foto 1

Găsiți oferte noi în catalog

Deschideți catalogul
zoom in
Cupă pentru Utilaje constructii nou Verachtert CW20: Foto 1
See what's in stock now
VÂNDUT

2 350EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 47 016 MDL
  • ≈ 2 674 USD

2 Ianuarie 2026

Acest anunț este păstrat în arhivă pentru referință (specificații, preț obișnuit). Pe site nu există anunțuri depășite — toate opțiunile active pot fi găsite mai jos.

Număr de referință

908068
Anul de fabricație

Noul

Stare

nouă
Greutate proprie

493 kg
Locația

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

VÂNDUT

2 350EUR

Pret fara TVA

  • ≈ 47 016 MDL
  • ≈ 2 674 USD

2 Ianuarie 2026

Această ofertă este doar în scop informativ. Vă rugăm să confirmați detaliile direct de la vânzător.

Făcând clic pe orice link de pe acest site, confirmați acordul și permisiunea de a procesa datele personale, inclusiv utilizarea cookie-urilor și a altor tehnologii de urmărire. Acesta este menit să vă îmbunătățiți și personalizați experiența pe acest site, pe celelalte site-uri ale noastre și pe agenții de publicitate terță parte care lucrează cu noi. Companiile partenere pot, de asemenea, să stocheze module cookie pe dispozitivul dvs. sau să utilizeze tehnologii similare pentru colectarea și procesarea informațiilor personale. Aflați mai multe despre modul în care procesăm informațiile dvs. personale.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Smitma B.V.